Версія для друку
Памер
+
Друк

Установы аховы здароўя

13.01.2017
Документ без названия

Медыцынскае абслугоўванне насельніцтва Астравецкага раёна ажыццяўляецца

Установай аховы здароўя «Астравецкая цэнтральная раённая бальніца»
г. Астравец, зав. Кастрычніцкі, 11
тэлефон / факс прыёмнай
8 (01591) 22-2-93,
рэгістратуры 22-2-48,
галоўнага урача 21-1-13,
галоўнага бухгалтара 22-4-06,
аддзела кадраў 22-1-65,
E-mail: ostr_tmo@mail.grodno.by
Сайт: oscrb.by 


Тэлефонны даведнік
1. Астравецкая ЦРБ

Мажэйка Уладзімір Часлававіч - галоўны урач

21113

Замаро Вікторыя Андрэеўна - прыемная галоўнага урача

22293

Севасцьян Андрэй Мікалаевіч - намеснік галоўнага ўрача па медыцынскай частцы

23089

Радзько Сяргей Барысавіч - намеснік галоўнага ўрача па МЭіР

20663

Дервіс Андрэй Іванавіч - намеснік галоўнага урача па сетцы

22507

Толкач Ягор Уладзіміравіч - начальнік гаспадарчай службы

22699

Чыграй Святлана Канстанцінаўна - галоўная медсястра

21804

Рэгістратура

22248

Рэгістратура педыятрычнага аддзялення паліклінікі 

22243

Жаночая кансультацыя

22185

Харчаблок

22594

Прахадная

22234

Андралойть Валянціна Іванаўна - медыцынская сястра (па прыёме і выдачы медыкаментаў)

22435

Радзько Святлана Уладзіміраўна
урач-тэрапеўт (загадчык) тэрапеўтычнага аддзялення №1

21114

Івашка Сяргей Станіслававіч
урач-тэрапеўт (загадчык) тэрапеўтычнага аддзялення № 2

21131

Цярэшка Міраслава Рыгораўна
урач-педыятр (загадчык) педыятрычнага аддзялення

21514

Сляпцова Таццяна Іванаўна урач-інфекцыяніст інфекцыйнага аддзялення

23175

Нікалаенка Святлана Георгіеўна
урач-акушэр-гінеколаг (загадчык) акушэрска-гінекалагічнага аддзялення

21216, 22206

Філістовіч Аляксандр Сяргеевіч
урач-хірург (загадчык) хірургічнага аддзялення

22163

Руновіч Генадзь Іосіфавіч
урач-анестэзіёлаг-рэаніматолаг (загадчык) аддзялення анестэзіялогіі і рэанімацыі

22267

Глаўдзель Павел Ігаравіч
урач лабараторнай дыягностыкі (загадчык) клініка-дыягнастычнай лабараторыяй

21613

Воўк-Леановіч Жанна Адамаўна
в.а.врача-рэабілітолаг (загадчык) аддзялення медыцынскай рэабілітацыі

23691 

Кардіс Дзмітрый Яўгенавіч урач-эндоскопіст (загадчык) дыягнастычнага аддзялення

72051

Басай Дзмітрый Віктаравіч урач хуткай медыцынскай дапамогі (загадчык) аддзялення хуткай і неадкладнай медыцынскай дапамогі

21631

Сухенка Наталля Уладзіміраўна урач-тэрапеўт (загадчык) паліклінікі

22507

Мажэйка Дзіна Аляксандраўна
урач-тэрапеўт (загадчык) тэрапеўтычнага аддзялення паліклінікі

70322

Смаль Ірына Баляславаўна урач-стаматолаг (загадчык) стаматалагічнага аддзялення

22504

Забела Людміла Іванаўна урач функцыянальнай дыягностыкі кабінета функцыянальнай дыягностыкі

23643

Субаткевіч Андрэй Тадэвушавіч урач-трансфузіёлаг аддзялення пералівання крыві

22537

Карповіч Ірына Уладзіміраўна урач-рэнтгенолаг рэнтгенаўскага кабінета

22287

Зубель Галіна Мікалаеўна урач-педыятр (загадчык) педыятрычнага аддзялення паліклінікі

22584

Дісавенка Святлана Анатольеўна - загадчыца кадравым сектарам

22165

Рэміс Ганна Антонаўна медыцынская сястра арганізацыйна-метадычнага кабінета medstat

22154

2. Паліклініка

рэгістратура 

22248

Пупейка Дзяніс Уладзіміравіч Тэрапеўтычны ўчастак №1

22274

Галузін Артур Сяргеевіч Тэрапеўтычны ўчастак №2

22274

Хаменка Генадзь Яўгенавіч Тэрапеўтычны ўчастак № 3

22278

Субаткевіч Данута Раманаўна Тэрапеўтычны ўчастак №4

22185

Яновіч Таццяна Міхайлаўна Тэрапеўтычны ўчастак №5

22185

Аўласевіч Вераніка Вітальеўна Тэрапеўтычны участак №6

22278

Мястовская Кацярына Аляксандраўна Тэрапеўтычны ўчастак № 7

70320

Емяльян Вікторыя Станіславаўна Тэрапеўтычны ўчастак № 8

70320

Малуціна Кацярына Паўлаўна Тэрапеўтычны ўчастак № 9

70323

Карагода Юлія Славоміровна псіхіятр

70321

Касіла Аляксандр Сергевіч - анколаг

22453

Вырвіч Сяргей Сяргеевіч Урач-траўматолаг

22241

Субаткевіч Андрэй Тадэвушавіч Неўролаг 

22244

Якаўчык Дар'я Ігараўна - псіхіятр

70321

Пятровіч Вячаслаў Аляксандравіч фтызіятрыі

22274

Бялоцкая Анжаліка Сяргееўна Эндакрынолаг

22534

Удот Дар'я Аляксандраўна дэрматавенеролаг

22534

Якаўчык Дар'я Ігараўна Нарколаг

22597

Руновіч Святлана Міхайлаўна УГД

21326

Фізкабінет, фітабар

22231

3. Стацыянар  

Тэрапеўтычнае аддзяленне №1

21114

Тэрапеўтычнае аддзяленне №2  

21214

Радзільнае аддзяленне

21216

Інфекцыйнае аддзяленне

21414

Педыятрычнае аддзяленне

21514

Хірургічнае аддзяленне 3 паверх

21614

Ардынатарскія хірургічнага аддзялення 3 паверх

22407

Аперацыйная хірургічнага аддзялення

22347

Хірургічнае аддзяленне 4 паверх

70013

Аддзяленне анестэзіялогіі і рэанімацыі

22267

Гінекалагічнае аддзяленне

22206

4. Бухгалтэрыя

Каранкевіч Алена Іванаўна Галоўны бухгалтар 

22406

эканамісты

22345

Касір, факс

21313

бухгалтэрыя 

72050

Разліковы аддзел

23666

5. Міхалішскай участковая бальніца

Колтан Генрых Генрыхавіч Заг. Міхалішскай участковай бальніцы

michmed@tut.by 
37934

Пост хуткай дапамогі

37916

Пост м / с стацыянара 3 паверх

37914

Пост м / с стацыянара 2 паверх

37919

Кабінет педыятра

37925

Старэйшая м / с

37933

стаматолаг

37935

Кабінет ўрача агульнай практыкі

37936

загадчык гаспадаркі

37937

сакратар 

37938

Назіральнай кабінет

37939

6. Гервяцкая амбулаторыя УАП

Якубцевіч Раман Анатольевіч Заг. Гервяцкай
амбулаторыяй

gervtmo@tut.by 
79412

Пост м / с дзённага стацыянара

79422

Памочнік урача

79432

7. Кямелішская амбулаторыя УАП

Пятроўская Валянціна Францаўна Заг. Кямелішскай амбулаторыяй 

kem.avop@gmail.com  33147

Кабінет педыятра

33146

8. Варянская амбулаторыя УАП

Цвёрдая Ядвіга Леанідаўна Заг. Варнянскай амбулаторыяй

vortmo@mail.grodno.by 
79460

Рэгістратура Варнянскай амбулаторыі

79428

Кабінет ўрача агульнай практыкі, мадэм

79430

9. АЭС

Пункт аховы здароўя на пляцоўцы будаўніцтва

25012

10. ФАПы

1 Быстрыцкі ФАП 

72803

2 Воронскі ФАП 

33463

3 Газскі ФАП 

25403

4  Ізабелінскі ФАП 

74586

5 Лашанскі ФАП 

75995

6 Мастянскі ФАП 

70913

7 Ольхоўскі ФАП 

71860

8 Палушскі ФАП 

33180

9 Подольскі ФАП 

34233

10 Рымдюнскі ФАП 

32520

11 Рытаньскі ФАП 

36141

12 Спондаўскі ФАП 

70804

13 Завідзіненцкі ФАП 

25055

14 Трокеніцкі ФАП 

72804

15 Чешскі ФАП 

36842

16. Гудагайскі ФАП 

38774

17. Дайліцкі ФАП

32268


Вы можаце знайсці гэту старонку па наступным адрасе:
http://ostrovets.grodno-region.by/by/uchrejdeniya-zdrav-by/

© Астравецкі раённы выканаўчы камітэт, 2016
Распрацоўка і падтрымка сайта БЕЛТА